Villa, vrijstaande woning Koning Willem-Alexanderlaan 23 Hoofddorp

Koning Willem-Alexanderlaan 23, 2135 VL Hoofddorp

214 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Koning Willem-Alexanderlaan 23 is een villa, vrijstaande woning in Hoofddorp, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 561 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
561 m²
Inhoud
987 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.190.000 tot €1.440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koning Willem-Alexanderlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koning Willem-Alexanderlaan 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

4195 Inwoners
1525 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€627.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Toolenburg Zuid
58% Koopwoningen
3.064 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koning Willem-Alexanderlaan 23

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Koning Willem-Alexanderlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Koning Willem-Alexanderlaan 23?

De prijsindicatie voor Koning Willem-Alexanderlaan 23 ligt rond €1.190.000 tot €1.440.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Zuid is €627.000. Dat komt neer op circa €2.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koning Willem-Alexanderlaan 23 zich tot de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid?

Koning Willem-Alexanderlaan 23 is een villa, vrijstaande woning van 214 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.064 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koning Willem-Alexanderlaan 23?

Koning Willem-Alexanderlaan 23 is een villa, vrijstaande woning in Hoofddorp Toolenburg Zuid, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koning Willem-Alexanderlaan 23 vergeleken met de buurt?

Koning Willem-Alexanderlaan 23 heeft 214 m² woonoppervlakte en 987 m³ inhoud. Het perceel is 561 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koning Willem-Alexanderlaan 23 en wat betekent dat?

Koning Willem-Alexanderlaan 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koning Willem-Alexanderlaan 23?

Koning Willem-Alexanderlaan 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Toolenburg Zuid?

De wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.