Woningdetails
- Type
- eengezinswoning
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €760.000 tot €860.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Rosa Spierstraat 181 is een eengezinswoning in Hoofddorp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 253 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rosa Spierstraat 181
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3 kmRosa Spierstraat 181
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Rosa Spierstraat 181 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Oost is €457.000. Dat komt neer op circa €2.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRosa Spierstraat 181 is een eengezinswoning van 192 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Oost. De buurt telt 3.341 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.696 inwoners per km².
Rosa Spierstraat 181 is een eengezinswoning in Hoofddorp Toolenburg Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rosa Spierstraat 181 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 253 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rosa Spierstraat 181 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.25 kg/jaar.
Rosa Spierstraat 181 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Hoofddorp Toolenburg Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rosa Spierstraat 181 in Hoofddorp Toolenburg Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.