Eengezinswoning, tussenwoning Albertje Onosplantsoen 32 Hoofddorp

Albertje Onosplantsoen 32, 2135 TK Hoofddorp

98 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Albertje Onosplantsoen 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 553 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
553 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Albertje Onosplantsoen 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albertje Onosplantsoen 32

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

8110 Inwoners
3435 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3341 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Toolenburg Oost
69% Koopwoningen
7.696 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albertje Onosplantsoen 32

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Albertje Onosplantsoen 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Albertje Onosplantsoen 32?

De prijsindicatie voor Albertje Onosplantsoen 32 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Oost is €457.000. Dat komt neer op circa €4.663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albertje Onosplantsoen 32 zich tot de wijk Hoofddorp Toolenburg Oost?

Albertje Onosplantsoen 32 is een eengezinswoning, tussenwoning van 98 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Oost. De buurt telt 3.341 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.696 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albertje Onosplantsoen 32?

Albertje Onosplantsoen 32 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp Toolenburg Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Albertje Onosplantsoen 32 vergeleken met de buurt?

Albertje Onosplantsoen 32 heeft 98 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 553 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albertje Onosplantsoen 32 en wat betekent dat?

Albertje Onosplantsoen 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albertje Onosplantsoen 32?

Albertje Onosplantsoen 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Toolenburg Oost?

De wijk Hoofddorp Toolenburg Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.