Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Inhoud
- 213 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- unobstructed_view
Maria Tesselschadelaan 28 is een bovenwoning in Hoofddorp, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €627.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maria Tesselschadelaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4.1 kmNIET voor DELERS Prachtig gemeubileerd appartement te huur in Hoofddorp. Het appartement bevindt zich op de 4e etage en heeft een mooi vrij…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Maria Tesselschadelaan 28 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Zuid is €627.000. Dat komt neer op circa €7.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaria Tesselschadelaan 28 is een bovenwoning van 85 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.064 inwoners per km².
Maria Tesselschadelaan 28 is een bovenwoning in Hoofddorp Toolenburg Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Maria Tesselschadelaan 28 heeft 85 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €627.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maria Tesselschadelaan 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-08-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Maria Tesselschadelaan 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Hoofddorp Toolenburg Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €627.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Maria Tesselschadelaan 28 in Hoofddorp Toolenburg Zuid bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1 km.