Streetview Belle van Zuylenstraat 3 Hoofddorp

Belle van Zuylenstraat 3, 2135 PJ Hoofddorp

142 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Belle van Zuylenstraat 3 is een woonhuis in Hoofddorp, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 259 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
259 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Belle van Zuylenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Belle van Zuylenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

8110 Inwoners
3435 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3341 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Toolenburg Oost
69% Koopwoningen
7.696 Inwoners per km²

Locatie van Belle van Zuylenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Belle van Zuylenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Belle van Zuylenstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Toolenburg Oost is €457.000. Dat komt neer op circa €3.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belle van Zuylenstraat 3 zich tot de wijk Hoofddorp Toolenburg Oost?

Belle van Zuylenstraat 3 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Hoofddorp Toolenburg Oost. De buurt telt 3.341 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.696 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belle van Zuylenstraat 3?

Belle van Zuylenstraat 3 is een woonhuis in Hoofddorp Toolenburg Oost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Belle van Zuylenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Belle van Zuylenstraat 3 heeft 142 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 259 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoofddorp Toolenburg Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Belle van Zuylenstraat 3 en wat betekent dat?

Belle van Zuylenstraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Belle van Zuylenstraat 3?

Belle van Zuylenstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Toolenburg Oost?

De wijk Hoofddorp Toolenburg Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Toolenburg Oost?