Streetview Brouwersdam 52 Hoofddorp

Brouwersdam 52, 2134 WZ Hoofddorp

275 m² Bouwjaar 2004 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Brouwersdam 52 is een woonhuis in Hoofddorp, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 895 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
895 m²
Inhoud
855 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Brouwersdam 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwersdam 52

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

10215 Inwoners
3915 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
3818 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Floriande West
75% Koopwoningen
6.201 Inwoners per km²

Locatie van Brouwersdam 52

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Brouwersdam 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersdam 52?

De prijsindicatie voor Brouwersdam 52 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Floriande West is €518.000. Dat komt neer op circa €1.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersdam 52 zich tot de wijk Hoofddorp Floriande West?

Brouwersdam 52 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Hoofddorp Floriande West. De buurt telt 3.818 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersdam 52?

Brouwersdam 52 is een woonhuis in Hoofddorp Floriande West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Brouwersdam 52 vergeleken met de buurt?

Brouwersdam 52 heeft 275 m² woonoppervlakte en 855 m³ inhoud. Het perceel is 895 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hoofddorp Floriande West ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwersdam 52 en wat betekent dat?

Brouwersdam 52 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Brouwersdam 52?

Brouwersdam 52 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Floriande West?

De wijk Hoofddorp Floriande West in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 10.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Floriande West?

Vanuit Brouwersdam 52 in Hoofddorp Floriande West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.