Streetview Drongelenplein 12 Hoofddorp

Drongelenplein 12, 2134 DS Hoofddorp

53 m² Bouwjaar 2006 Label A

Drongelenplein 12 is een appartement in Hoofddorp, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Drongelenplein 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drongelenplein 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

8135 Inwoners
3070 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
3019 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Floriande Oost
61% Koopwoningen
6.046 Inwoners per km²

Locatie van Drongelenplein 12

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Drongelenplein 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Drongelenplein 12?

De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Floriande Oost is €542.000. Dat komt neer op circa €10.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drongelenplein 12 zich tot de wijk Hoofddorp Floriande Oost?

Drongelenplein 12 is een appartement van 53 m² in de wijk Hoofddorp Floriande Oost. De buurt telt 3.019 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drongelenplein 12?

Drongelenplein 12 is een appartement in Hoofddorp Floriande Oost, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Drongelenplein 12 vergeleken met de buurt?

Drongelenplein 12 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Hoofddorp Floriande Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drongelenplein 12 en wat betekent dat?

Drongelenplein 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Floriande Oost?

De wijk Hoofddorp Floriande Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Floriande Oost?

Vanuit Drongelenplein 12 in Hoofddorp Floriande Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoofddorp Floriande Oost?