Vrijstaande woning Henri Didonweg 61 Hoofddorp

Henri Didonweg 61, 2134 DG Hoofddorp

195 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Henri Didonweg 61 is een vrijstaande woning in Hoofddorp, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 451 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
451 m²
Inhoud
797 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€985.000 tot €1.235.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Henri Didonweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henri Didonweg 61

Tuin
Ja (8.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

8135 Inwoners
3070 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
3019 Woningvoorraad
€542.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Floriande Oost
61% Koopwoningen
6.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henri Didonweg 61

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Henri Didonweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Henri Didonweg 61?

De prijsindicatie voor Henri Didonweg 61 ligt rond €985.000 tot €1.235.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Floriande Oost is €542.000. Dat komt neer op circa €2.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henri Didonweg 61 zich tot de wijk Hoofddorp Floriande Oost?

Henri Didonweg 61 is een vrijstaande woning van 195 m² in de wijk Hoofddorp Floriande Oost. De buurt telt 3.019 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henri Didonweg 61?

Henri Didonweg 61 is een vrijstaande woning in Hoofddorp Floriande Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Henri Didonweg 61 vergeleken met de buurt?

Henri Didonweg 61 heeft 195 m² woonoppervlakte en 797 m³ inhoud. Het perceel is 451 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Hoofddorp Floriande Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henri Didonweg 61 en wat betekent dat?

Henri Didonweg 61 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-01-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henri Didonweg 61?

Henri Didonweg 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 8 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Floriande Oost?

De wijk Hoofddorp Floriande Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Floriande Oost?