Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 199 m²
- Inhoud
- 432 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Ard Schenkstraat 26 is een woonhuis in Hoofddorp, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 199 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €542.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ard Schenkstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Floriande Oost is €542.000. Dat komt neer op circa €4.972 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArd Schenkstraat 26 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Hoofddorp Floriande Oost. De buurt telt 3.019 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.046 inwoners per km².
Ard Schenkstraat 26 is een woonhuis in Hoofddorp Floriande Oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ard Schenkstraat 26 heeft 109 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoofddorp Floriande Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €542.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ard Schenkstraat 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ard Schenkstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hoofddorp Floriande Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 8.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €542.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ard Schenkstraat 26 in Hoofddorp Floriande Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.