Streetview IJweg 1092 Hoofddorp

IJweg 1092, 2133 MH Hoofddorp

294 m² Bouwjaar 1875 Label F

IJweg 1092 is een woonhuis in Hoofddorp, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
294 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor IJweg 1092

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJweg 1092

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.66
CO₂-emissie
18727.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

4080 Inwoners
1895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1862 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Bornholm West
63% Koopwoningen
6.408 Inwoners per km²

Locatie van IJweg 1092

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over IJweg 1092

Wat is de geschatte woningwaarde van IJweg 1092?

De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Bornholm West is €398.000. Dat komt neer op circa €1.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJweg 1092 zich tot de wijk Hoofddorp Bornholm West?

IJweg 1092 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Hoofddorp Bornholm West. De buurt telt 1.862 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.408 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJweg 1092?

IJweg 1092 is een woonhuis in Hoofddorp Bornholm West, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is IJweg 1092 vergeleken met de buurt?

IJweg 1092 heeft 294 m² woonoppervlakte. In Hoofddorp Bornholm West ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJweg 1092 en wat betekent dat?

IJweg 1092 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-10-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 18727.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Bornholm West?

De wijk Hoofddorp Bornholm West in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Bornholm West?

Vanuit IJweg 1092 in Hoofddorp Bornholm West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoofddorp Bornholm West?