Tussenwoning Lindholm 183 Hoofddorp

Lindholm 183, 2133 CR Hoofddorp

99 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Lindholm 183 is een tussenwoning in Hoofddorp, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 127 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
397 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lindholm 183

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindholm 183

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

3725 Inwoners
1575 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1537 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Bornholm Oost
80% Koopwoningen
5.116 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindholm 183

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Lindholm 183

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindholm 183?

De prijsindicatie voor Lindholm 183 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Bornholm Oost is €436.000. Dat komt neer op circa €4.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindholm 183 zich tot de wijk Hoofddorp Bornholm Oost?

Lindholm 183 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk Hoofddorp Bornholm Oost. De buurt telt 1.537 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindholm 183?

Lindholm 183 is een tussenwoning in Hoofddorp Bornholm Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lindholm 183 vergeleken met de buurt?

Lindholm 183 heeft 99 m² woonoppervlakte en 397 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hoofddorp Bornholm Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindholm 183 en wat betekent dat?

Lindholm 183 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lindholm 183?

Lindholm 183 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Bornholm Oost?

De wijk Hoofddorp Bornholm Oost in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Bornholm Oost?

Vanuit Lindholm 183 in Hoofddorp Bornholm Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.