Eengezinswoning, tussenwoning Sjef van Kalmthoutstraat 62 Hoofddorp

Sjef van Kalmthoutstraat 62, 2132 ZS Hoofddorp

149 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Sjef van Kalmthoutstraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 137 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€725.000 tot €825.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sjef van Kalmthoutstraat 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sjef van Kalmthoutstraat 62

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

3555 Inwoners
2040 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1923 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Centrum Zuid
34% Koopwoningen
3.907 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sjef van Kalmthoutstraat 62

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Sjef van Kalmthoutstraat 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Sjef van Kalmthoutstraat 62?

De prijsindicatie voor Sjef van Kalmthoutstraat 62 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Centrum Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €2.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sjef van Kalmthoutstraat 62 zich tot de wijk Hoofddorp Centrum Zuid?

Sjef van Kalmthoutstraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning van 149 m² in de wijk Hoofddorp Centrum Zuid. De buurt telt 1.923 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sjef van Kalmthoutstraat 62?

Sjef van Kalmthoutstraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoofddorp Centrum Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sjef van Kalmthoutstraat 62 vergeleken met de buurt?

Sjef van Kalmthoutstraat 62 heeft 149 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hoofddorp Centrum Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sjef van Kalmthoutstraat 62 en wat betekent dat?

Sjef van Kalmthoutstraat 62 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sjef van Kalmthoutstraat 62?

Sjef van Kalmthoutstraat 62 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Centrum Zuid?

De wijk Hoofddorp Centrum Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.