Portiekflat Raadhuisplein 106 Hoofddorp

Raadhuisplein 106, 2132 TZ Hoofddorp

62 m² Bouwjaar 2012 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Raadhuisplein 106 is een portiekflat in Hoofddorp, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisplein 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuisplein 106

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
55.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoofddorp

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hoofddorp

3555 Inwoners
2040 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1923 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hoofddorp Centrum Zuid
34% Koopwoningen
3.907 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuisplein 106

Vergelijkbare woningen in Hoofddorp

Veelgestelde vragen over Raadhuisplein 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisplein 106?

De prijsindicatie voor Raadhuisplein 106 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoofddorp Centrum Zuid is €416.000. Dat komt neer op circa €6.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisplein 106 zich tot de wijk Hoofddorp Centrum Zuid?

Raadhuisplein 106 is een portiekflat van 62 m² in de wijk Hoofddorp Centrum Zuid. De buurt telt 1.923 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisplein 106?

Raadhuisplein 106 is een portiekflat in Hoofddorp Centrum Zuid, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Raadhuisplein 106 vergeleken met de buurt?

Raadhuisplein 106 heeft 62 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoofddorp Centrum Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuisplein 106 en wat betekent dat?

Raadhuisplein 106 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-01-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadhuisplein 106?

Raadhuisplein 106 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoofddorp Centrum Zuid?

De wijk Hoofddorp Centrum Zuid in Hoofddorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoofddorp Centrum Zuid?

Vanuit Raadhuisplein 106 in Hoofddorp Centrum Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.