Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 432 m²
- Perceeloppervlakte
- 610 m²
Abraham Niehuesstraat 5 is een woonhuis in Hollandscheveld, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 432 m² en een perceel van 610 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abraham Niehuesstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
6.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hollandscheveld kern is €279.000. Dat komt neer op circa €646 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbraham Niehuesstraat 5 is een woonhuis van 432 m² in de wijk Hollandscheveld kern. De buurt telt 1.512 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.404 inwoners per km².
Abraham Niehuesstraat 5 is een woonhuis in Hollandscheveld kern, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Abraham Niehuesstraat 5 heeft 432 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Hollandscheveld kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Abraham Niehuesstraat 5 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -14.07 kg/jaar.
De wijk Hollandscheveld kern in Hollandscheveld (Drenthe) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Abraham Niehuesstraat 5 in Hollandscheveld kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Abraham Niehuesstraat 5: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.8 km.