Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 3695 m²
- Inhoud
- 1496 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hexelseweg 82 E is een niet-woning in Hoge Hexel, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 3695 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hexelseweg 82 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
2,1 kmSupermarkt
3,4 kmHuisarts
3,9 kmTreinstation
3,6 kmSnelweg oprit
1,2 kmKinderdagverblijf
3,5 kmMiddelbare school
5,7 kmApotheek
4,6 kmZiekenhuis
9,8 kmRestaurant
2,6 kmCafé
3,6 kmBibliotheek
4,5 kmBioscoop
10,8 kmHexelseweg 82 E ligt in de buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel in Hoge Hexel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 875 inwoners en 261 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 67% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 470.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,4 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool en 3,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel €470.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHexelseweg 82 E is een niet-woning van 219 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 261 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 49 inwoners per km².
Hexelseweg 82 E is een niet-woning in Verspreide huizen Hooge-Hexel, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hexelseweg 82 E heeft 219 m² woonoppervlakte en 1496 m³ inhoud. Het perceel is 3695 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel €470.000.
Hexelseweg 82 E heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 63.42 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel in Hoge Hexel (Overijssel) 875 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €470.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een supermarkt, 2,1 km tot een basisschool, 3,9 km tot een huisarts, 3,6 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,8 km tot een ziekenhuis, 4,6 km tot een apotheek, 3,5 km tot een kinderdagverblijf, 5,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hooge-Hexel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een restaurant, 3,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Hexelseweg 82 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Hooge-Hexel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2011, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Hoge Hexel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.