Streetview Veenslagenweg 133 Hoevelaken

Veenslagenweg 133, 3871 NB Hoevelaken

99 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Veenslagenweg 133 is een woonhuis in Hoevelaken, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
345 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Veenslagenweg 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenslagenweg 133

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoevelaken

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Hoevelaken

1825 Inwoners
795 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
802 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Hoevelaken-Kleinhoven
74% Koopwoningen
750 Inwoners per km²

Locatie van Veenslagenweg 133

Vergelijkbare woningen in Hoevelaken

Veelgestelde vragen over Veenslagenweg 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenslagenweg 133?

De prijsindicatie voor Veenslagenweg 133 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoevelaken-Kleinhoven is €482.000. Dat komt neer op circa €4.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenslagenweg 133 zich tot de wijk Hoevelaken-Kleinhoven?

Veenslagenweg 133 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Hoevelaken-Kleinhoven. De buurt telt 802 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenslagenweg 133?

Veenslagenweg 133 is een woonhuis in Hoevelaken-Kleinhoven, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Veenslagenweg 133 vergeleken met de buurt?

Veenslagenweg 133 heeft 99 m² woonoppervlakte en 345 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hoevelaken-Kleinhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenslagenweg 133 en wat betekent dat?

Veenslagenweg 133 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenslagenweg 133?

Veenslagenweg 133 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoevelaken-Kleinhoven?

De wijk Hoevelaken-Kleinhoven in Hoevelaken (Gelderland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoevelaken-Kleinhoven?

Vanuit Veenslagenweg 133 in Hoevelaken-Kleinhoven bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.