Eengezinswoning, vrijstaande woning (dijkwoning) Hoenzadrielsedijk 30 Hoenzadriel

Hoenzadrielsedijk 30, 5333 PA Hoenzadriel

95 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Hoenzadrielsedijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning (dijkwoning) in Hoenzadriel, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 393 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning (dijkwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
393 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hoenzadrielsedijk 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoenzadrielsedijk 30

Energielabel

Energieklasse
F
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garage
Garage met carport en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoenzadriel

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

9.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Hoenzadriel

225 Inwoners
115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
72 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Hoenzadriel
88% Koopwoningen
373 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoenzadrielsedijk 30

Vergelijkbare woningen in Hoenzadriel

Veelgestelde vragen over Hoenzadrielsedijk 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoenzadrielsedijk 30?

De prijsindicatie voor Hoenzadrielsedijk 30 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoenzadriel is €507.000. Dat komt neer op circa €5.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoenzadrielsedijk 30 zich tot de wijk Hoenzadriel?

Hoenzadrielsedijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning (dijkwoning) van 95 m² in de wijk Hoenzadriel. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 373 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoenzadrielsedijk 30?

Hoenzadrielsedijk 30 is een eengezinswoning, vrijstaande woning (dijkwoning) in Hoenzadriel, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoenzadrielsedijk 30 vergeleken met de buurt?

Hoenzadrielsedijk 30 heeft 95 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Hoenzadriel ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoenzadrielsedijk 30 en wat betekent dat?

Hoenzadrielsedijk 30 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hoenzadrielsedijk 30?

Hoenzadrielsedijk 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoenzadriel?

De wijk Hoenzadriel in Hoenzadriel (Gelderland) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoenzadriel?

Vanuit Hoenzadrielsedijk 30 in Hoenzadriel bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 9.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.