Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
Burg. Slanghenstraat 68 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 460 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €215.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burg. Slanghenstraat 68
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw Lotbroek-Noord is €215.000. Dat komt neer op circa €1.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurg. Slanghenstraat 68 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Nieuw Lotbroek-Noord. De buurt telt 871 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.429 inwoners per km².
Burg. Slanghenstraat 68 is een woonhuis in Nieuw Lotbroek-Noord, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burg. Slanghenstraat 68 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 460 m². In Nieuw Lotbroek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €215.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burg. Slanghenstraat 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuw Lotbroek-Noord in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 1.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €215.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Burg. Slanghenstraat 68 in Nieuw Lotbroek-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Slanghenstraat 68: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.