Vrijstaande woning Slot Aldeborglaan 9 Hoensbroek

Slot Aldeborglaan 9, 6432 JM Hoensbroek

240 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Slot Aldeborglaan 9 is een vrijstaande woning in Hoensbroek, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 777 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
777 m²
Inhoud
945 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met leisteen
Ligging
Beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Slot Aldeborglaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slot Aldeborglaan 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
26.88 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

485 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Terschuren
51% Koopwoningen
878 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slot Aldeborglaan 9

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Slot Aldeborglaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Slot Aldeborglaan 9?

De prijsindicatie voor Slot Aldeborglaan 9 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Terschuren is €299.000. Dat komt neer op circa €1.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slot Aldeborglaan 9 zich tot de wijk Terschuren?

Slot Aldeborglaan 9 is een vrijstaande woning van 240 m² in de wijk Terschuren. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slot Aldeborglaan 9?

Slot Aldeborglaan 9 is een vrijstaande woning in Terschuren, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Slot Aldeborglaan 9 vergeleken met de buurt?

Slot Aldeborglaan 9 heeft 240 m² woonoppervlakte en 945 m³ inhoud. Het perceel is 777 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Terschuren ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slot Aldeborglaan 9 en wat betekent dat?

Slot Aldeborglaan 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 26.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slot Aldeborglaan 9?

Slot Aldeborglaan 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Terschuren?

De wijk Terschuren in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terschuren?

Vanuit Slot Aldeborglaan 9 in Terschuren bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.