Streetview Slot Aldeborglaan 13 Hoensbroek

Slot Aldeborglaan 13, 6432 JM Hoensbroek

275 m² Bouwjaar 1981 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Slot Aldeborglaan 13 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 761 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
761 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Slot Aldeborglaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slot Aldeborglaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

485 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Terschuren
51% Koopwoningen
878 Inwoners per km²

Locatie van Slot Aldeborglaan 13

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Slot Aldeborglaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Slot Aldeborglaan 13?

De prijsindicatie voor Slot Aldeborglaan 13 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Terschuren is €299.000. Dat komt neer op circa €1.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slot Aldeborglaan 13 zich tot de wijk Terschuren?

Slot Aldeborglaan 13 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Terschuren. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slot Aldeborglaan 13?

Slot Aldeborglaan 13 is een woonhuis in Terschuren, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Slot Aldeborglaan 13 vergeleken met de buurt?

Slot Aldeborglaan 13 heeft 275 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 761 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Terschuren ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slot Aldeborglaan 13 en wat betekent dat?

Slot Aldeborglaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slot Aldeborglaan 13?

Slot Aldeborglaan 13 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terschuren?

De wijk Terschuren in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terschuren?

Vanuit Slot Aldeborglaan 13 in Terschuren bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.