Streetview Slot Hillenradelaan 43 Hoensbroek

Slot Hillenradelaan 43, 6432 JJ Hoensbroek

230 m² Bouwjaar 1971 9 kamers 5 slaapkamers Label D

Slot Hillenradelaan 43 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1275 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1275 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Slot Hillenradelaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slot Hillenradelaan 43

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
266.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
285.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.4%
CO₂-emissie
50.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.7 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

485 Inwoners
235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
238 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Terschuren
51% Koopwoningen
878 Inwoners per km²

Locatie van Slot Hillenradelaan 43

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Slot Hillenradelaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Slot Hillenradelaan 43?

De gemiddelde woningwaarde in Terschuren is €299.000. Dat komt neer op circa €1.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slot Hillenradelaan 43 zich tot de wijk Terschuren?

Slot Hillenradelaan 43 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Terschuren. De buurt telt 238 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 878 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slot Hillenradelaan 43?

Slot Hillenradelaan 43 is een woonhuis in Terschuren, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slot Hillenradelaan 43 vergeleken met de buurt?

Slot Hillenradelaan 43 heeft 230 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 1275 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Terschuren ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slot Hillenradelaan 43 en wat betekent dat?

Slot Hillenradelaan 43 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-02-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slot Hillenradelaan 43?

Slot Hillenradelaan 43 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Terschuren?

De wijk Terschuren in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terschuren?

Vanuit Slot Hillenradelaan 43 in Terschuren bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.