Streetview Wilhelminastraat 100 Hoensbroek

Wilhelminastraat 100, 6431 XX Hoensbroek

190 m² Bouwjaar 1976 11 kamers 5 slaapkamers Label C

Wilhelminastraat 100 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 595 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
595 m²
Inhoud
666 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 100

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

3450 Inwoners
1765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€182.000 Gem. woningwaarde De Dem en omgeving
44% Koopwoningen
3.858 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminastraat 100

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 100?

De gemiddelde woningwaarde in De Dem en omgeving is €182.000. Dat komt neer op circa €958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 100 zich tot de wijk De Dem en omgeving?

Wilhelminastraat 100 is een woonhuis van 190 m² in de wijk De Dem en omgeving. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.858 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 100?

Wilhelminastraat 100 is een woonhuis in De Dem en omgeving, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilhelminastraat 100 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 100 heeft 190 m² woonoppervlakte en 666 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In De Dem en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 100 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 100 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 100?

Wilhelminastraat 100 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Dem en omgeving?

De wijk De Dem en omgeving in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 3.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Dem en omgeving?

Vanuit Wilhelminastraat 100 in De Dem en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.