Tussenwoning Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 Hoensbroek

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69, 6431 TM Hoensbroek

107 m² Bouwjaar 1973 7 kamers 2 slaapkamers Label D

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 is een tussenwoning in Hoensbroek, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 115 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €182.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
7
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

3450 Inwoners
1765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€182.000 Gem. woningwaarde De Dem en omgeving
44% Koopwoningen
3.858 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69?

De prijsindicatie voor Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in De Dem en omgeving is €182.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 zich tot de wijk De Dem en omgeving?

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 is een tussenwoning van 107 m² in de wijk De Dem en omgeving. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.858 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69?

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 is een tussenwoning in De Dem en omgeving, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 vergeleken met de buurt?

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 heeft 107 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In De Dem en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €182.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 en wat betekent dat?

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-01-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69?

Prof. Kamerlingh Onnesstraat 69 heeft 7 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Dem en omgeving?

De wijk De Dem en omgeving in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 3.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €182.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Dem en omgeving?