Halfvrijstaande woning Christiaan Quixstraat 39 Hoensbroek

Christiaan Quixstraat 39, 6431 GW Hoensbroek

281 m² Bouwjaar 1937 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Christiaan Quixstraat 39 is een halfvrijstaande woning in Hoensbroek, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m², een perceel van 315 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €157.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
281 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
1010 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Christiaan Quixstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christiaan Quixstraat 39

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
208.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
341.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.1%
CO₂-emissie
61.89 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

3445 Inwoners
2005 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2170 Woningvoorraad
€157.000 Gem. woningwaarde Hoensbroek-Centrum
23% Koopwoningen
4.981 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Christiaan Quixstraat 39

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Christiaan Quixstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Christiaan Quixstraat 39?

De prijsindicatie voor Christiaan Quixstraat 39 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoensbroek-Centrum is €157.000. Dat komt neer op circa €559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christiaan Quixstraat 39 zich tot de wijk Hoensbroek-Centrum?

Christiaan Quixstraat 39 is een halfvrijstaande woning van 281 m² in de wijk Hoensbroek-Centrum. De buurt telt 2.170 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.981 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christiaan Quixstraat 39?

Christiaan Quixstraat 39 is een halfvrijstaande woning in Hoensbroek-Centrum, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Christiaan Quixstraat 39 vergeleken met de buurt?

Christiaan Quixstraat 39 heeft 281 m² woonoppervlakte en 1010 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoensbroek-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €157.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christiaan Quixstraat 39 en wat betekent dat?

Christiaan Quixstraat 39 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-12-03. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christiaan Quixstraat 39?

Christiaan Quixstraat 39 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoensbroek-Centrum?

De wijk Hoensbroek-Centrum in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 3.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €157.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.