Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
Kastanjelaan 166 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 570 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 166
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mariarade-Zuid is €204.000. Dat komt neer op circa €1.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKastanjelaan 166 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Mariarade-Zuid. De buurt telt 800 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.009 inwoners per km².
Kastanjelaan 166 is een woonhuis in Mariarade-Zuid, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kastanjelaan 166 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 570 m². In Mariarade-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Mariarade-Zuid in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kastanjelaan 166 in Mariarade-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjelaan 166: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Mariarade-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Kastanjelaan 166 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mariarade-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.