Streetview Van Hövell tot Westerflierhof 45 Hoensbroek

Van Hövell tot Westerflierhof 45, 6431 DG Hoensbroek

236 m² Bouwjaar 1951

Van Hövell tot Westerflierhof 45 is een woonhuis in Hoensbroek, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 1715 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
1715 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Hövell tot Westerflierhof 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoensbroek

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Hoensbroek

1820 Inwoners
950 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
972 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Mariarade-Noord
59% Koopwoningen
3.521 Inwoners per km²

Locatie van Van Hövell tot Westerflierhof 45

Vergelijkbare woningen in Hoensbroek

Veelgestelde vragen over Van Hövell tot Westerflierhof 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hövell tot Westerflierhof 45?

De gemiddelde woningwaarde in Mariarade-Noord is €194.000. Dat komt neer op circa €822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hövell tot Westerflierhof 45 zich tot de wijk Mariarade-Noord?

Van Hövell tot Westerflierhof 45 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Mariarade-Noord. De buurt telt 972 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.521 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hövell tot Westerflierhof 45?

Van Hövell tot Westerflierhof 45 is een woonhuis in Mariarade-Noord, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Hövell tot Westerflierhof 45 vergeleken met de buurt?

Van Hövell tot Westerflierhof 45 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1715 m². In Mariarade-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Mariarade-Noord?

De wijk Mariarade-Noord in Hoensbroek (Limburg) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mariarade-Noord?

Vanuit Van Hövell tot Westerflierhof 45 in Mariarade-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mariarade-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Hövell tot Westerflierhof 45: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mariarade-Noord?