Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Middenweg 7 C is een villa, vrijstaande woning in Hoenderloo, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 940 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Villa, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
940 m²
Inhoud
773 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Vraagprijs
€ 849.000
Daktype
Lessenaardak bedekt met metaal
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hoenderloo
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,5 kmDagelijks
Supermarkt
0,3 kmGezondheid
Huisarts
0,4 kmVervoer
Treinstation
14,1 kmVervoer
Snelweg oprit
0,3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
11,9 kmGezondheid
Apotheek
0,4 kmGezondheid
Ziekenhuis
10,7 kmHoreca
Restaurant
0,3 kmHoreca
Café
8,4 kmCultuur
Bibliotheek
12,3 kmCultuur
Bioscoop
13,7 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hoenderloo
Middenweg 7 C ligt in de buurt Hoenderloo in Hoenderloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 730 inwoners en 363 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 58% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 480.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Hoenderloo.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Middenweg 7 C
Wat is de geschatte woningwaarde van Middenweg 7 C?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderloo €480.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Middenweg 7 C zich tot de CBS-buurt Hoenderloo?
Middenweg 7 C is een villa, vrijstaande woning van 190 m² in de CBS-buurt Hoenderloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 363 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.769 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Middenweg 7 C?
Middenweg 7 C is een villa, vrijstaande woning in Hoenderloo, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoe groot is Middenweg 7 C vergeleken met de buurt?
Middenweg 7 C heeft 190 m² woonoppervlakte en 773 m³ inhoud. Het perceel is 940 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderloo €480.000.
Wat is het energielabel van Middenweg 7 C en wat betekent dat?
Middenweg 7 C heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-03-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.06 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Middenweg 7 C?
Middenweg 7 C heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
Hoe is de woningmarkt in Hoenderloo?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hoenderloo in Hoenderloo (Gelderland) 730 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €480.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 14,1 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,7 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 11,9 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 8,4 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Middenweg 7 C?
Een woningrapport voor Middenweg 7 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hoenderloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Gratis tijdens de pilot
Klaar om te verkopen?
Niet elke makelaar in Hoenderloo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.