Straatbeeld van Middenweg 1 in Hoenderloo

Middenweg 1, 7351 BA Hoenderloo

134 m² Bouwjaar 1948 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Middenweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning in Hoenderloo, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 385 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
492 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Middenweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middenweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.50
CO₂-emissie
13905.4 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hoenderloo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

14,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,7 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

8,4 km
Cultuur

Bibliotheek

12,3 km
Cultuur

Bioscoop

13,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hoenderloo

Middenweg 1 ligt in de buurt Hoenderloo in Hoenderloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 730 inwoners en 363 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 58% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 480.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

730 Inwoners
370 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
363 Woningvoorraad
€480.000 Gem. WOZ-waarde Hoenderloo
58% Koopwoningen
1.769 Inwoners per km²

Locatie van Middenweg 1

Vergelijkbare woningen in Hoenderloo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Hoenderloo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Middenweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Middenweg 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderloo €480.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middenweg 1 zich tot de CBS-buurt Hoenderloo?

Middenweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning van 134 m² in de CBS-buurt Hoenderloo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 363 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middenweg 1?

Middenweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning in Hoenderloo, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Middenweg 1 vergeleken met de buurt?

Middenweg 1 heeft 134 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderloo €480.000.

Wat is het energielabel van Middenweg 1 en wat betekent dat?

Middenweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 13905.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoenderloo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hoenderloo in Hoenderloo (Gelderland) 730 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €480.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 14,1 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,7 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 11,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hoenderloo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderloo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 8,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Middenweg 1?

Een woningrapport voor Middenweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hoenderloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1948, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Hoenderloo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars