Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
Lijsterbesstraat 20 is een woonhuis in Hoek. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en een perceel van 146 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijsterbesstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
28.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8 kmRestaurant
4 kmCafé
5.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Hoek is €194.000. Dat komt neer op circa €866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijsterbesstraat 20 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Kern Hoek. De buurt telt 1.207 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.474 inwoners per km².
Lijsterbesstraat 20 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Kern Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kern Hoek in Hoek (Zeeland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lijsterbesstraat 20 in Kern Hoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 28.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijsterbesstraat 20: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7 km.
Recreatie nabij Kern Hoek: restaurant (4 km), cafe (5.5 km).
Een woningrapport voor Lijsterbesstraat 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Hoek. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen