Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
Langestraat 34 is een woonhuis in Hoek. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 137 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langestraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
28.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
8 kmRestaurant
4 kmCafé
5.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Hoek is €194.000. Dat komt neer op circa €1.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangestraat 34 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Kern Hoek. De buurt telt 1.207 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.474 inwoners per km².
Langestraat 34 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 137 m². In Kern Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Langestraat 34 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-07-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.32 kg/jaar.
De wijk Kern Hoek in Hoek (Zeeland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Langestraat 34 in Kern Hoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 28.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langestraat 34: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7 km.
Recreatie nabij Kern Hoek: restaurant (4 km), cafe (5.5 km).
Een woningrapport voor Langestraat 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Hoek. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.