Streetview Nieuwlandseduinweg 52 Hoek van Holland

Nieuwlandseduinweg 52, 3151 XJ Hoek van Holland

248 m² Bouwjaar 1984

Nieuwlandseduinweg 52 is een woonhuis in Hoek van Holland, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m² en een perceel van 1255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
1255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nieuwlandseduinweg 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoek van Holland

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

18.6 km

Buurtinformatie in Hoek van Holland

7970 Inwoners
3995 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3955 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Dorp
41% Koopwoningen
2.462 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwlandseduinweg 52

Vergelijkbare woningen in Hoek van Holland

Veelgestelde vragen over Nieuwlandseduinweg 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwlandseduinweg 52?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €320.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwlandseduinweg 52 zich tot de wijk Dorp?

Nieuwlandseduinweg 52 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 3.955 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.462 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwlandseduinweg 52?

Nieuwlandseduinweg 52 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwlandseduinweg 52 vergeleken met de buurt?

Nieuwlandseduinweg 52 heeft 248 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1255 m². In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hoek van Holland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Nieuwlandseduinweg 52 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwlandseduinweg 52: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp?

Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nieuwlandseduinweg 52?

Een woningrapport voor Nieuwlandseduinweg 52 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.