Streetview Paardenstraat 18 Hoek van Holland

Paardenstraat 18, 3151 GE Hoek van Holland

187 m² Bouwjaar 1928

Paardenstraat 18 is een woonhuis in Hoek van Holland, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
187 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Paardenstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoek van Holland

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

18.6 km

Buurtinformatie in Hoek van Holland

7970 Inwoners
3995 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3955 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Dorp
41% Koopwoningen
2.462 Inwoners per km²

Locatie van Paardenstraat 18

Vergelijkbare woningen in Hoek van Holland

Veelgestelde vragen over Paardenstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Paardenstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €320.000. Dat komt neer op circa €1.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paardenstraat 18 zich tot de wijk Dorp?

Paardenstraat 18 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 3.955 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.462 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paardenstraat 18?

Paardenstraat 18 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paardenstraat 18 vergeleken met de buurt?

Paardenstraat 18 heeft 187 m² woonoppervlakte. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Hoek van Holland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Paardenstraat 18 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 18.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Paardenstraat 18: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp?

Recreatie nabij Dorp: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Paardenstraat 18?

Een woningrapport voor Paardenstraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.