Eengezinswoning, tussenwoning Otto van Asperenstraat 14 Hoef en Haag

Otto van Asperenstraat 14, 4125 TE Hoef en Haag

144 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Otto van Asperenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoef en Haag, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 103 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Otto van Asperenstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Otto van Asperenstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.68
CO₂-emissie
17.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Hoef en Haag

1495 Inwoners
545 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€487.000 Gem. woningwaarde Het Dorpshart
70% Koopwoningen
4.521 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Otto van Asperenstraat 14

Vergelijkbare woningen in Hoef en Haag

Veelgestelde vragen over Otto van Asperenstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Otto van Asperenstraat 14?

De prijsindicatie voor Otto van Asperenstraat 14 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Dorpshart is €487.000. Dat komt neer op circa €3.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Otto van Asperenstraat 14 zich tot de wijk Het Dorpshart?

Otto van Asperenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 144 m² in de wijk Het Dorpshart. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.521 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Otto van Asperenstraat 14?

Otto van Asperenstraat 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Dorpshart, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Otto van Asperenstraat 14 vergeleken met de buurt?

Otto van Asperenstraat 14 heeft 144 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Het Dorpshart ligt de gemiddelde woningwaarde op €487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Otto van Asperenstraat 14 en wat betekent dat?

Otto van Asperenstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Otto van Asperenstraat 14?

Otto van Asperenstraat 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Dorpshart?

De wijk Het Dorpshart in Hoef en Haag (Utrecht) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €487.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Dorpshart?