Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Boerenzwaluwpad 16 Hoef en Haag

Boerenzwaluwpad 16, 4125 RW Hoef en Haag

171 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Boerenzwaluwpad 16 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hoef en Haag, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 244 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
653 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boerenzwaluwpad 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerenzwaluwpad 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (125.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

10.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Hoef en Haag

1000 Inwoners
325 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Het Lint
87% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boerenzwaluwpad 16

Vergelijkbare woningen in Hoef en Haag

Veelgestelde vragen over Boerenzwaluwpad 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerenzwaluwpad 16?

De prijsindicatie voor Boerenzwaluwpad 16 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Lint is €592.000. Dat komt neer op circa €3.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerenzwaluwpad 16 zich tot de wijk Het Lint?

Boerenzwaluwpad 16 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 171 m² in de wijk Het Lint. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerenzwaluwpad 16?

Boerenzwaluwpad 16 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Het Lint, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boerenzwaluwpad 16 vergeleken met de buurt?

Boerenzwaluwpad 16 heeft 171 m² woonoppervlakte en 653 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Het Lint ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerenzwaluwpad 16 en wat betekent dat?

Boerenzwaluwpad 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boerenzwaluwpad 16?

Boerenzwaluwpad 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 125 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Lint?

De wijk Het Lint in Hoef en Haag (Utrecht) kenmerkt zich door 1.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Lint?

Vanuit Boerenzwaluwpad 16 in Het Lint bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.