Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Inhoud
- 360 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Valse IJsboutpad 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoef en Haag, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valse IJsboutpad 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
10.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
8.2 kmRestaurant
1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
10.9 km123WONEN DÉ VERHUURMAKELAAR VAN UTRECHT BIEDT AAN VOOR TIJDELIJKE VERHUUR VAN 9 MAANDEN I.V.M.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Valse IJsboutpad 10 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Lint is €592.000. Dat komt neer op circa €4.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValse IJsboutpad 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Het Lint. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².
Valse IJsboutpad 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Lint, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Valse IJsboutpad 10 heeft 120 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Het Lint ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valse IJsboutpad 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2065.17 kg/jaar.
Valse IJsboutpad 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Het Lint in Hoef en Haag (Utrecht) kenmerkt zich door 1.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Valse IJsboutpad 10 in Het Lint bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 10.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valse IJsboutpad 10: ziekenhuis op 8.2 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.1 km.