Streetview 's-Gravenpoldersestraat 23 Hoedekenskerke

's-Gravenpoldersestraat 23, 4433 RV Hoedekenskerke

906 m² Bouwjaar 1956

's-Gravenpoldersestraat 23 is een woonhuis in Hoedekenskerke, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 906 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
906 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpoldersestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoedekenskerke

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.6 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hoedekenskerke

75 Inwoners
20 Huishoudens
3.4 Gem. huishoudensgrootte
23 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hoedekenskerke
91% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpoldersestraat 23

Vergelijkbare woningen in Hoedekenskerke

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpoldersestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpoldersestraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hoedekenskerke is €354.000. Dat komt neer op circa €391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpoldersestraat 23 zich tot de wijk Buitengebied Hoedekenskerke?

's-Gravenpoldersestraat 23 is een woonhuis van 906 m² in de wijk Buitengebied Hoedekenskerke. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpoldersestraat 23?

's-Gravenpoldersestraat 23 is een woonhuis in Buitengebied Hoedekenskerke, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravenpoldersestraat 23 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpoldersestraat 23 heeft 906 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Hoedekenskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hoedekenskerke?

De wijk Buitengebied Hoedekenskerke in Hoedekenskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hoedekenskerke?

Vanuit 's-Gravenpoldersestraat 23 in Buitengebied Hoedekenskerke bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 8.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Hoedekenskerke?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenpoldersestraat 23: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 8.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Hoedekenskerke?