Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 572 m²
Oostendestraat 15 is een woonhuis in Hoedekenskerke, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 572 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostendestraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
9.3 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
9.2 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
4.9 kmBioscoop
10.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Hoedekenskerke is €256.000. Dat komt neer op circa €1.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostendestraat 15 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Kern Hoedekenskerke. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.984 inwoners per km².
Oostendestraat 15 is een woonhuis in Kern Hoedekenskerke, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oostendestraat 15 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 572 m². In Kern Hoedekenskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostendestraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Kern Hoedekenskerke in Hoedekenskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Oostendestraat 15 in Kern Hoedekenskerke bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostendestraat 15: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 9.2 km.