Streetview Koningin Julianastraat 12 Hoedekenskerke

Koningin Julianastraat 12, 4433 AE Hoedekenskerke

64 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 1 slaapkamers Label G

Koningin Julianastraat 12 is een woonhuis in Hoedekenskerke, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 62 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
62 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianastraat 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
801.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
1531.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
280.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoedekenskerke

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Hoedekenskerke

630 Inwoners
285 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Kern Hoedekenskerke
82% Koopwoningen
1.984 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianastraat 12

Vergelijkbare woningen in Hoedekenskerke

Veelgestelde vragen over Koningin Julianastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianastraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Hoedekenskerke is €256.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianastraat 12 zich tot de wijk Kern Hoedekenskerke?

Koningin Julianastraat 12 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Kern Hoedekenskerke. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianastraat 12?

Koningin Julianastraat 12 is een woonhuis in Kern Hoedekenskerke, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianastraat 12 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianastraat 12 heeft 64 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Het perceel is 62 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Kern Hoedekenskerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianastraat 12 en wat betekent dat?

Koningin Julianastraat 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 280.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianastraat 12?

Koningin Julianastraat 12 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Hoedekenskerke?

De wijk Kern Hoedekenskerke in Hoedekenskerke (Zeeland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.