Streetview Swarte Liester 13 Hippolytushoef

Swarte Liester 13, 1777 DT Hippolytushoef

137 m² Bouwjaar 2003

Swarte Liester 13 is een woonhuis in Hippolytushoef, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 260 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €290.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
260 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Swarte Liester 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hippolytushoef

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

13.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

21.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Hippolytushoef

1935 Inwoners
860 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
861 Woningvoorraad
€290.000 Gem. woningwaarde Hippolytushoef Oost (woonkern)
64% Koopwoningen
4.170 Inwoners per km²

Locatie van Swarte Liester 13

Vergelijkbare woningen in Hippolytushoef

Veelgestelde vragen over Swarte Liester 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Swarte Liester 13?

De prijsindicatie voor Swarte Liester 13 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Hippolytushoef Oost (woonkern) is €290.000. Dat komt neer op circa €2.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Swarte Liester 13 zich tot de wijk Hippolytushoef Oost (woonkern)?

Swarte Liester 13 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Hippolytushoef Oost (woonkern). De buurt telt 861 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.170 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Swarte Liester 13?

Swarte Liester 13 is een woonhuis in Hippolytushoef Oost (woonkern), gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Swarte Liester 13 vergeleken met de buurt?

Swarte Liester 13 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 260 m². In Hippolytushoef Oost (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €290.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hippolytushoef Oost (woonkern)?

De wijk Hippolytushoef Oost (woonkern) in Hippolytushoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €290.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hippolytushoef Oost (woonkern)?

Vanuit Swarte Liester 13 in Hippolytushoef Oost (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 13.5 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hippolytushoef Oost (woonkern)?

Zorg en onderwijs in de buurt van Swarte Liester 13: ziekenhuis op 21.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 10.5 km.