Streetview Reigerstraat 60 Hilversum

Reigerstraat 60, 1223 RG Hilversum

44 m² Bouwjaar 1985 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Reigerstraat 60 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
44 m²
Inhoud
139 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Reigerstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigerstraat 60

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hilversum

5070 Inwoners
2305 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2255 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Liebergen
40% Koopwoningen
10.295 Inwoners per km²

Locatie van Reigerstraat 60

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Reigerstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigerstraat 60?

De prijsindicatie voor Reigerstraat 60 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Liebergen is €356.000. Dat komt neer op circa €8.091 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigerstraat 60 zich tot de wijk Liebergen?

Reigerstraat 60 is een appartement van 44 m² in de wijk Liebergen. De buurt telt 2.255 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigerstraat 60?

Reigerstraat 60 is een appartement in Liebergen, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reigerstraat 60 vergeleken met de buurt?

Reigerstraat 60 heeft 44 m² woonoppervlakte en 139 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Liebergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigerstraat 60 en wat betekent dat?

Reigerstraat 60 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Reigerstraat 60?

Reigerstraat 60 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liebergen?

De wijk Liebergen in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liebergen?

Vanuit Reigerstraat 60 in Liebergen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Liebergen?