Streetview Liebergerweg 628 Hilversum

Liebergerweg 628, 1223 PX Hilversum

41 m² Bouwjaar 1980 2 kamers Label C

Liebergerweg 628 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
103 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Liebergerweg 628

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Liebergerweg 628

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hilversum

5070 Inwoners
2305 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2255 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Liebergen
40% Koopwoningen
10.295 Inwoners per km²

Locatie van Liebergerweg 628

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Liebergerweg 628

Wat is de geschatte woningwaarde van Liebergerweg 628?

De gemiddelde woningwaarde in Liebergen is €356.000. Dat komt neer op circa €8.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Liebergerweg 628 zich tot de wijk Liebergen?

Liebergerweg 628 is een appartement van 41 m² in de wijk Liebergen. De buurt telt 2.255 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Liebergerweg 628?

Liebergerweg 628 is een appartement in Liebergen, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Liebergerweg 628 vergeleken met de buurt?

Liebergerweg 628 heeft 41 m² woonoppervlakte en 103 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Liebergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Liebergerweg 628 en wat betekent dat?

Liebergerweg 628 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Liebergerweg 628?

Liebergerweg 628 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Liebergen?

De wijk Liebergen in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liebergen?

Vanuit Liebergerweg 628 in Liebergen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.