Eengezinswoning, tussenwoning Van Musschenbroekstraat 20 Hilversum

Van Musschenbroekstraat 20, 1223 LR Hilversum

68 m² Bouwjaar 1940 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Van Musschenbroekstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m², een perceel van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
68 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Van Musschenbroekstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Musschenbroekstraat 20

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
232.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
531.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
97.66 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hilversum

5070 Inwoners
2305 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2255 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Liebergen
40% Koopwoningen
10.295 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Musschenbroekstraat 20

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Musschenbroekstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Musschenbroekstraat 20?

De prijsindicatie voor Van Musschenbroekstraat 20 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Liebergen is €356.000. Dat komt neer op circa €5.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Musschenbroekstraat 20 zich tot de wijk Liebergen?

Van Musschenbroekstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 68 m² in de wijk Liebergen. De buurt telt 2.255 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Musschenbroekstraat 20?

Van Musschenbroekstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Liebergen, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Musschenbroekstraat 20 vergeleken met de buurt?

Van Musschenbroekstraat 20 heeft 68 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Liebergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Musschenbroekstraat 20 en wat betekent dat?

Van Musschenbroekstraat 20 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-12-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 97.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Musschenbroekstraat 20?

Van Musschenbroekstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Liebergen?

De wijk Liebergen in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.