Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 158 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- In woonwijk
Minckelersstraat 299 is een galerijflat in Hilversum, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €579.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Minckelersstraat 299
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.2 kmIn Anna’s Hoeve, in Hilversum, krijgen wij per 1 februari 2026 een leuk 2-kamer appartement inclusief parkeerplaats op het binnenterrein aan de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Minckelersstraat 299 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Anna's Hoeve is €579.000. Dat komt neer op circa €9.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMinckelersstraat 299 is een galerijflat van 63 m² in de wijk Anna's Hoeve. De buurt telt 451 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.463 inwoners per km².
Minckelersstraat 299 is een galerijflat in Anna's Hoeve, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Minckelersstraat 299 heeft 63 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Anna's Hoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €579.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Minckelersstraat 299 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 350.12 kg/jaar.
Minckelersstraat 299 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Anna's Hoeve in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €579.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Minckelersstraat 299 in Anna's Hoeve bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Minckelersstraat 299: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.