Galerijflat Zenderstraat 242 Hilversum

Zenderstraat 242, 1223 DP Hilversum

89 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Zenderstraat 242 is een galerijflat in Hilversum, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
214 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zenderstraat 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zenderstraat 242

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
58.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.7 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hilversum

5920 Inwoners
2450 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2404 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Astronomische Buurt
68% Koopwoningen
7.786 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zenderstraat 242

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Zenderstraat 242

Wat is de geschatte woningwaarde van Zenderstraat 242?

De prijsindicatie voor Zenderstraat 242 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Astronomische Buurt is €459.000. Dat komt neer op circa €5.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zenderstraat 242 zich tot de wijk Astronomische Buurt?

Zenderstraat 242 is een galerijflat van 89 m² in de wijk Astronomische Buurt. De buurt telt 2.404 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.786 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zenderstraat 242?

Zenderstraat 242 is een galerijflat in Astronomische Buurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zenderstraat 242 vergeleken met de buurt?

Zenderstraat 242 heeft 89 m² woonoppervlakte en 214 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Astronomische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zenderstraat 242 en wat betekent dat?

Zenderstraat 242 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zenderstraat 242?

Zenderstraat 242 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Astronomische Buurt?

De wijk Astronomische Buurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Astronomische Buurt?

Vanuit Zenderstraat 242 in Astronomische Buurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.