Streetview Orionlaan 118 Hilversum

Orionlaan 118, 1223 AK Hilversum

141 m² Bouwjaar 1933 Label E

Orionlaan 118 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 333 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
333 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Orionlaan 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orionlaan 118

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Hilversum

5920 Inwoners
2450 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2404 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Astronomische Buurt
68% Koopwoningen
7.786 Inwoners per km²

Locatie van Orionlaan 118

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Orionlaan 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Orionlaan 118?

De gemiddelde woningwaarde in Astronomische Buurt is €459.000. Dat komt neer op circa €3.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orionlaan 118 zich tot de wijk Astronomische Buurt?

Orionlaan 118 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Astronomische Buurt. De buurt telt 2.404 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.786 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orionlaan 118?

Orionlaan 118 is een woonhuis in Astronomische Buurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orionlaan 118 vergeleken met de buurt?

Orionlaan 118 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 333 m². In Astronomische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orionlaan 118 en wat betekent dat?

Orionlaan 118 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Astronomische Buurt?

De wijk Astronomische Buurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Astronomische Buurt?

Vanuit Orionlaan 118 in Astronomische Buurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Astronomische Buurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Orionlaan 118: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.