Bovenwoning (appartement) Huygensstraat 27 E Hilversum

Huygensstraat 27 E, 1222 TJ Hilversum

24 m² Bouwjaar 1929 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Huygensstraat 27 E is een bovenwoning (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
24 m²
Inhoud
73 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Huygensstraat 27 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huygensstraat 27 E

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huygensstraat 27 E

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Huygensstraat 27 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Huygensstraat 27 E?

De prijsindicatie voor Huygensstraat 27 E ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €22.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huygensstraat 27 E zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Huygensstraat 27 E is een bovenwoning (appartement) van 24 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huygensstraat 27 E?

Huygensstraat 27 E is een bovenwoning (appartement) in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huygensstraat 27 E vergeleken met de buurt?

Huygensstraat 27 E heeft 24 m² woonoppervlakte en 73 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huygensstraat 27 E en wat betekent dat?

Huygensstraat 27 E heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Huygensstraat 27 E?

Huygensstraat 27 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Geradtswegbuurt?

Vanuit Huygensstraat 27 E in Johannes Geradtswegbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.5 km.