Eengezinswoning, vrijstaande woning Van Leeuwenhoekstraat 53 Hilversum

Van Leeuwenhoekstraat 53, 1222 SH Hilversum

144 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 2 slaapkamers Label G

Van Leeuwenhoekstraat 53 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hilversum, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 614 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
614 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Leeuwenhoekstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leeuwenhoekstraat 53

Tuin
Ja (315.0 m²)

Garage
Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Leeuwenhoekstraat 53

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Leeuwenhoekstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leeuwenhoekstraat 53?

De prijsindicatie voor Van Leeuwenhoekstraat 53 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €3.799 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leeuwenhoekstraat 53 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Van Leeuwenhoekstraat 53 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leeuwenhoekstraat 53?

Van Leeuwenhoekstraat 53 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Leeuwenhoekstraat 53 vergeleken met de buurt?

Van Leeuwenhoekstraat 53 heeft 144 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 614 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leeuwenhoekstraat 53 en wat betekent dat?

Van Leeuwenhoekstraat 53 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Leeuwenhoekstraat 53?

Van Leeuwenhoekstraat 53 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 315 m².

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.