Streetview Goudriaanstraat 2 Hilversum

Goudriaanstraat 2, 1222 SG Hilversum

30 m² Bouwjaar 1931 Label D

Goudriaanstraat 2 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Goudriaanstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudriaanstraat 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
167.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Locatie van Goudriaanstraat 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Goudriaanstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudriaanstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €11.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudriaanstraat 2 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Goudriaanstraat 2 is een appartement van 30 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudriaanstraat 2?

Goudriaanstraat 2 is een appartement in Geuzenbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudriaanstraat 2 vergeleken met de buurt?

Goudriaanstraat 2 heeft 30 m² woonoppervlakte. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudriaanstraat 2 en wat betekent dat?

Goudriaanstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?

Vanuit Goudriaanstraat 2 in Geuzenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Goudriaanstraat 2: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.