Eengezinswoning, tussenwoning Hendrick de Keyserlaan 6 Hilversum

Hendrick de Keyserlaan 6, 1222 NE Hilversum

158 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 4 slaapkamers Label B

Hendrick de Keyserlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 231 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
606 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hendrick de Keyserlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrick de Keyserlaan 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gaskachels

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrick de Keyserlaan 6

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hendrick de Keyserlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrick de Keyserlaan 6?

De prijsindicatie voor Hendrick de Keyserlaan 6 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €3.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrick de Keyserlaan 6 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Hendrick de Keyserlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 158 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrick de Keyserlaan 6?

Hendrick de Keyserlaan 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrick de Keyserlaan 6 vergeleken met de buurt?

Hendrick de Keyserlaan 6 heeft 158 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrick de Keyserlaan 6 en wat betekent dat?

Hendrick de Keyserlaan 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrick de Keyserlaan 6?

Hendrick de Keyserlaan 6 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.