Streetview Hendrick de Keyserlaan 10 Hilversum

Hendrick de Keyserlaan 10, 1222 NE Hilversum

134 m² Bouwjaar 1931 5 kamers Label F

Hendrick de Keyserlaan 10 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hendrick de Keyserlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrick de Keyserlaan 10

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Locatie van Hendrick de Keyserlaan 10

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hendrick de Keyserlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrick de Keyserlaan 10?

De prijsindicatie voor Hendrick de Keyserlaan 10 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €4.082 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrick de Keyserlaan 10 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Hendrick de Keyserlaan 10 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrick de Keyserlaan 10?

Hendrick de Keyserlaan 10 is een woonhuis in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrick de Keyserlaan 10 vergeleken met de buurt?

Hendrick de Keyserlaan 10 heeft 134 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrick de Keyserlaan 10 en wat betekent dat?

Hendrick de Keyserlaan 10 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hendrick de Keyserlaan 10?

Hendrick de Keyserlaan 10 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Geradtswegbuurt?